Виготовлення вікон та балконів

Виготовлення вікон та балконів

Ми використовуємо фурнітуру найвищої якості

Winkhaus

Ключ до Вашої безпеки

Будівельники та архітектори, виробники, продавці та покупці вікон з усього світу високо цінують якість віконної фурнітури, комплексних систем замикання та систем контролю доступу Winkhaus. Група Winkhaus сьогодні – це п’ять компаній у Німеччині та міжнародні дочірні компанії у восьми країнах Європи.

AXOR INDUSTRY

Повний цикл виробництва

Сьогодні в активі компанії — власний сучасний завод з виробництва віконно-дверної фурнітури, розташований у місті Дніпро (Україна). Завод AXOR — виробничий комплекс повного циклу № 1 в Україні і один з найбільших заводів на території Східної Європи в даній галузі.

Група MACO

Ми робимо Вас успішними!

Продукція МАСО виготовляється на трьох австрійських виробничих об’єктах і продається в більш ніж 40 країнах світу, в 15 з яких існують самостійні філіали. В процесі від розробки до продажу продукції задіяно понад 2.300 співробітників.

VORNE

Підприємство з іноваційними методами виробництва

На даний час Vorne стала компанією з одним з найбільших капіталовкладень у країні . Підприємство здійснює виробництво за світовими стандартами для ринку Туреччини та для 40 країн світу на сучасній та високотехнологічній фабриці у Стамбулі у районі Хадимкей.

Сервіс під ключ

KALASHNYK GROUP надає повний сервіс на етапі проектування, встановлення та експлуатації пластикових вікон.

wpid-okna-forms_1-3
plast

Енергоефективність

Одним з головних завдань у будівельній галузі України є зменшення енерговитрат на опалення при підвищенні умов комфортності.

Це загальнодержавне завдання збігається з споживчими вимогами користувачів. Для вирішення цієї проблеми необхідно проводити детальний технічний аналіз огороджувальних конструкцій будівель. Даний аналіз спрямований на підвищення теплоізоляційних властивостей оболонки будівлі та світлопрозорих конструкцій цієї оболонки, як елементів, що мають найменші теплотехнічні показники.

Конструктивні рішення

Аналіз технологій виготовлення вікон дозволяє визначити найбільш вдале конструктивне рішення по теплоізоляційним характеристикам огорожі. Якість аналізу висока завдяки тому, що розглядаються не окремі елементи конструкції, а конструкція як система сполучених між собою елементів. Для світлопрозорих елементів це визначення найбільш вдалого положення в товщі світлового прорізу конструкції. Без використання віконних блоків, що мають необхідні показники тепло- і повітроізоляціі неможливо зниження енергетичних витрат, як для опалення будинків, так і для вентиляції приміщень.

Технічними фахівцями компанії були проаналізовані всі технічні рішення з виготовлення вікон. Саме Вам будуть запропоновані найбільш оптимальні з них.

okna_na_lodzhiyu_4

Наші вікна будуть саме такими, як Вам потрібно

Замовлення вікон або балконного блоку

1 комментарий к “Виготовлення вікон та балконів

  1. Хорошая компания, качественные окна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *