KALASHNYK GROUP

100% ЯКОСТІ. ЩОБ ВАШІ ВІКНА ДАРУВАЛИ ВАМ РАДІСТЬ

Про компанію

KALASNYK GROUP – компанія з виготовлення, встановлення та монтажу пластикових вікон з відомих усім профілів VEKA, REHAU, Salamander, ALMPlast, Open Teck та ін.

Наша компанія відносно молода на ринку пластикових вікон, проте у наших співробітників чималий досвід в даній галузі. У компанії склалася спокійна, доброзичлива, демократична і творча атмосфера. 

KALASHNYK GROUP ‒ це перш за все люди. Наше робоче кредо ‒ якість. Наш колектив та бездоганне виконання робіт з виготовлення та монтажу наших виробів ‒ головна цінність та умова успіху компанії. 

Osobennosti-konstruktsij-plastikovyh-okon
production-3

Наші принципи

Одним з основних принципів політики компанії KALASHNYK GROUP є орієнтація на довгострокові цілі і вибір пріоритетних напрямків розвитку. Управління компанією, в першу чергу, базується на авторитеті керівників усіх рівнів. Водночас, керівництво завжди відкрите для спілкування з усіма співробітниками.

KALASHNYK GROUP  зацікавлене в професійному зростанні своїх співробітників, готове підтримувати та створювати умови для просування тих, хто здатний брати на себе відповідальність. Дуже цінуються ті, хто не соромиться проявляти розумну ініціативу і творчість.

Турбота про колектив

Ставлення до будь-якого члену нашого колективу перейнято повагою і турботою. Компанія докладає чималих зусиль для забезпечення всіх умов для того, щоб кожен співробітник відчував себе частиною великого і дружного колективу.

tb-11-1024x507

Портальні вікна та двері

“Всі профільні системи VEKA, REHAU, Salamander, Open Teck, ALMPlast відповідають найвищим вимогам європейських стандартів. Компанії, що виробляють профіль в Україні, роблять продукцію в різних класах якості. Ми працюємо тільки з тими виробниками, які відповідають найвищим стандартам провідних країн світу”.
ГРИГОРІЙ РОДЗАЄВСЬКИЙ
Директор ТОВ "Калашник груп"

Замовляйте вікна в нас

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *