Опубликовано Оставить комментарий

Німецька фурнітура GU

Ми встановлюємо фурнітуру преміум якості UNI-JET від німецького виробника GU (Gretsch-Unitas).

Компанія Gretsch-Unitas – це більш ніж 100 років досвіду в розробці і виготовленні високоякісної фурнітури. Першу фурнітуру для вікон компанія випустила ще в 1907 році!

Запатентоване покриття Ferguard Silber покращує антикорозійні характеристики фурнітури в 10 разів в порівнянні зі звичайним металом. Фурнітура GU витримує 500 годин занурення в соляний розчин без ознак появи іржі – це яскравий показник високої якості. Середній термін служби фурнітури з покриттям Ferguard Silber – 20 років.

Вся фурнітура GU йде з грибоподібними цапфами, що дозволяє легко і без значних витрат підвищити зламобезпеку Ваших вікон шляхом встановлення протизламних запірних планок.

Наші менеджери професійно проконсультують Вас щодо різних класів протизламності вікон і дверей — від класу WK1 (A) до WK-3 (A), і підберуть ту комплектацію фурнітури і склопакетів, яка найкраще відповідає саме Вашим потребам.

Опубликовано Оставить комментарий

REHAU ECOSOL 60

REHAU ECOSOL 60 – трикамерна профільна система з конструктивною глибиною 60 мм.

REHAU ECOSOL 60 — це ідеальне рішення, в якому якість і економічність є найпріоритетнішими. Система чудово підходить як для балконних, так і для міжкімнатних дверей. Також цю профільну систему можна використовувати в господарських будівлях і сантехнічних приміщеннях.

REHAU ECOSOL 60 — чудове рішення для скління балконів та лоджій, оптимально підходить для виготовлення дверей та вікон стандартних розмірів, а широка лінія додаткових профілів дозволяє виготовляти надскладні конструкції.

Якщо ви цінуєте надійність, якість і економічність, то вірним вибором для Вас стануть вікна з профільних систем REHAU ECOSOL 60.

Завдяки гладкій поверхні та елегантним скосам 15° вікна з цих профільних систем прикрасять будь-яке житло. Два контури ущільнення затримують потік повітря, а також доступ пилу та вологи ззовні, створюючи приємний клімат в приміщенні.

Профільна система REHAU ECOSOL 60 має широкий вибір кольорових рішень. 

Переваги профільної системи REHAU ECOSOL 60

  • REHAU ECOSOL 60 чудово підходить як для скління балконів, так і для виготовлення міжкімнатних дверей. Також цю профільну систему можна використовувати для виготовлення вікон та дверей в господарських та сантехнічних приміщеннях;
  • Ширина камери армування (35 мм) дозволяє виготовляти конструкції великих розмірів;
  • Два контури ущільнення затримують повітряний потік і запобігають потраплянню пилу і вологи ззовні;
  • Високоякісна поверхня вікна High Definition Finishing (HDF) не потребує складного догляду;
  • За рахунок скошеного фальцу рами і стулки поліпшене водовідведення, а також за вікном легше доглядати.

Технічні характеристики

Конструктивна глибина60 мм
Кількість камер3 камери
Максимальна товщина склопакетудо 32 мм
ТеплоізоляціяR= 0,62 м²°C/Вт
Звукоізоляціядо Rw,P= 41 дБ
Зламобезпекадо класу WK-2 (A) (адаптований ENV 1627)
Повітропроникністьклас 4 згідно з EN 12207
Водонепроникністьдо класу 9A згідно з EN 12208
УщільненняEPDM
Кількість контурів2 контури ущільнення притвору